למה כדי לממש זכויות רפואיות ומי זקוק לזה?

אל תתפשרו על מה שמגיע לכם

לדאבוננו, אזרחים ישראלים רבים מתייאשים ומוותרים על מימוש זכויות רפואיות אשר במידה רבה יכולות להקל עליהם וטומנות בחובן כספים רבים אשר הצטברו במהלך השנים בקופת המדינה ושייכים לכם. אם נדייק, יותר מ – 45% מהישראלים מעולם לא ביררו אם מגיע להם החזר מס ומן הסתם לא דרשו אותו ומיליארדי שקלים אשר נגבו כמס עודף מחכים לחזור לציבור. מאות אלפי ישראלים זכאים להחזר מס שעומד על ממוצע של מעל 8,000 שקלים לתביעה וכלל אין מודעים לכך. בנוסף ויתרה מכך, לא מדובר רק על החזרי מס. ישנם כאלו שכלל אינם מודעים אפילו לכך שי להם זכויות רפואיות ואי לכך גם אינם מנצלים אותן. אנשים עם מחלות כגון: סכרת, פיברומיאלגיה, אלצהיימר, אפילפסיה, כאלו שעברו אירוע לב או אירוע מוחי ואפילו אלו אשר סובלים מנכות נפשית כמו דיכאון או נכות פיזית, מהקלה שבהן ועד הקשה, נכנעים לבירוקרטיה המייגעת ואינם ממשים את מה שמגיע להם על פי חוק. את זכויותיהם הבסיסיות.

כמה באמת מנצלים את הזכות הרפואית

מימוש זכויות רפואיות והחזרי מס זו לא פריבילגיה, זאת חובתה של מדינת ישראל. זכות בסיסית אשר מגיעה לכל אחד ואחת מאיתנו. שנים אנו מפרישים כסף לביטוח הלאומי, למס הכנסה, משלמים מס בריאות וכדומה. פעמים רבות לצערנו גם אנו זקוקים להסתייע בכל אותם גופים אשר להם הפרשנו נתח מרווחינו במשך עשרות השנים וכאשר מגיע הזמן בו אנו זקוקים להם אנו נתקלים בשיים אשר מערימים עלינו המוסדות השונים. זה נובע מכמה סיבות:

  • 30% לא מבינים למי לפנות ואיך מתנהל התהליך.
  • 23% טוענים שמדובר בביורוקרטיה סבוכה ומתייאשים לאורך התהליך המסורבל.
  • 16% בכלל לא יודעים שניתן לבקש החזר ואחוז דומה "לא רוצה כלל להתעסק עם מס הכנסה".

כל אלו מביאים נתון מדאיג שמצביע על כך שלמעלה מ – 48% כלל לא מגישים בקשה להחזר מס ואחוז גדול אף יותר אינם מתחילים תהליך של מימוש זכויותיהם הרפואיות.

אז איפה השאלה בכלל?

למעלה משלושים עובדים מיומנים המשרתים את קהל הלקוחות במחלקות השונות שאנו בוולך – מימוש ומיצוי זכויות' פועלים ימים כלילות נאמנה על מנת לדאוג ללקוחותינו לקבל את כל מה שמגיע להם על פי חוק ולעתים מגלים שמגיע להם אף יותר. החברה חרטה על דגלה את ערכי המקצועיות, האמינות, השקיפות והשירות וגאה להיות החברה המובילה בישראל למימוש זכויות רפואיות ובירור זכאות להחזרי מס. פנו אלינו עוד היום ואנו נדאג שהמומחים שלנו יצרו עמכם קשר בהקדם עם יעוץ ומענה לכל שאלותיכם. אל תוותרו על מה שמגיע לכם, כי מגיע לכם!

מה היה לנו עד עכשיו?

התקשרו לחצן

צרו איתנו קשר ונסייע לכם לממש את הזכויות הרפואויות שלכם!

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותם בכל עת ומוכן להעניק לכם את הטיפול המסור ביותר.
לשיחה עם אחד מנציגנו מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

שינוי גודל גופנים

השאירו את הפרטים
ונחזור אליכם בהקדם