מימוש זכויות רפואיות קורונה

מימוש זכויות קורונה – מה מגיע לך?

נגיף הקורונה הוא ללא ספק דבר שייחקק בספרי ההיסטוריה ועוד ילמדו עליו רבות כיצד אותו נגיף טורדני השבית את כל מדינות העולם, הרג מיליוני אנשים ברחבי העולם וגרם לעוד עשרות מיליונים לחלות. ארגון הבריאות העולמי הכריז על הקורונה כמגיפה עולמית ולאור עובדה זו משרדי הבריאות של כל ממשלה בכל מדינה בעולם החלה להפעיל תוכניות שונות לצורך ההשתלטות על הנגיף, מיתון ומיגור הנגיף ככל שניתן בשטחי המדינה ועל הדרך לדאוג לאזרחים עד כמה שניתן.

כיצד נגיף ומשבר הקורונה משפיעים על המשק בישראל?

משבר הקורונה השפיע בצורה קשה מאוד על מדינת ישראל. משרד הבריאות והממשלה הכריזו על סגר כללי רק במרץ-אפריל של שנת 2020 וככל הנראה נכון לזמן כתיבת המאמר מתוכנן סגר נוסף. כל סגר שכזה משבית עוד יותר את המשק המושבת גם כך ובעוד רבים מהעסקים בישראל שאינם פעילים או פעילים תחת הגבלות רבות שאינן רווחיות להם, הרי שהנזק הולך וגדל ואנשים מחפשים בכל דרך להיאחז במשהו שהם יכולים להיעזר בו ולקבל הקלות. זה הזמן עבורם לחפש אחר מימוש זכויות קורונה מה שנקרא. לחפש היכן מגיע להם הקלות, כיצד הם יכולים לתפקד ולשרוד את התקופה הזו וכמובן לנצל את הזכויות השוטפות שמגיעות להם ואולי נפגעו כעת כתוצאה מהמשבר עצמו. לצורך כך אנו בוולך – מרכז לניצול ומיצוי זכויות רפואיות וזכויות שונות כאן לשירותכם.

מה קורה לגבי מימוש זכויות רפואיות במהלך תקופת הקורונה?

בדרך כלל כאשר מדברים על מימוש זכויות רפואיות אנו מדברים על אדם שחס וחלילה היה מעורב בתאונה או מחלה כלשהי שהשביתו אותו ממצב של עבודה באופן תקין. בשל עובדה זו וכדי להתפרנס או לקבל את הפיצויים המתאימים על הביטוחים שאנו משלמים כל חיינו – יש לדרוש את הפיצויים שלכם מביטוח לאומי, חברת הביטוח, קרן הפנסיה שלכם וכו'. במרכז כזה תצטרכו להיעזר בחברה מקצועית למימוש זכויות רפואיות שתעזור לכם להתנהל מול אותם גופים שהכשירו היטב את העובדים שלהם למרוח אתכם ולמנוע מכם לקבל את הכספים שלכם.

החזרי מס בתקופת הקורונה

בתקופת הקורונה שבה חצי מהמשק מושבת, אנשים רבים יצאו לחל"ת או פוטרו מעבודתם ועצמאים לא מוצאים את הידיים והרגליים יש הרבה פניות לממשלה ולרשויות המיסים לצורך קבלת החזרי מס ו/או הקלות במיסים. החזרי מס מתבצעים בדרך כלל פעם בשנה אחרי השלמת שנת המס (בדרך כלל חודש מאי בכל שנה). אנשים רבים אינם מודעים לכך שהם זכאים להחזרי מס מסיבות שונות. לעתים בעקבות מצב בריאותי, מצב משפחתי נתון, שינוי במקום העבודה או סיבות אחרות ניתן לקבל הקלות במס. אף אחד לא יגיד לכם שאתם זכאים ואם שילמתם למס הכנסה גם יותר ממה שמגיע לכם לא תקבלו את ההחזר אם לא תדרשו אותו על פי חוק. במהלך תקופת הקורונה שהיא תקופה לחוצה כלכלית לרוב המשפחות בישראל זה הזמן להגיש דוחות 6 שנים אחורה ולבדוק היכן מגיעות לכם הקלות במס. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעזור לכם בנושא.

אילו עוד זכויות אנו יכולים לממש בתקופה זו?

במהלך תקופת הקורונה צריך למצוא כל דבר שיכול לעזור למצות את מלוא הזכויות שלכם, לקבל כספים ומענקים ולנצל את הפיצויים המגיעים לכם מכל כיוון. צרו עמנו קשר ונשמח לעבור אתכם על מגוון אפשרויות למימוש זכויות קורונה ובדיקת התיק הפרטי שלכם. עם הניסיון שלנו בטיפול באלפי אנשים בתקופה זו של המשבר נוכל לסייע גם לכם לממש את הזכויות שלכם בהתאם למצב שלכם.

מה היה לנו עד עכשיו?

התקשרו לחצן

צרו איתנו קשר ונסייע לכם לממש את הזכויות הרפואויות שלכם!

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותם בכל עת ומוכן להעניק לכם את הטיפול המסור ביותר.
לשיחה עם אחד מנציגנו מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

שינוי גודל גופנים

השאירו את הפרטים
ונחזור אליכם בהקדם