ראשי

מימוש זכויות רפואיות

אל תתמודדו לבד עם הבירוקרטיה הממסדית!

עיגול

חברת "וולך – מימוש ומיצוי זכויות", פועלת שנים רבות ועזרה לאלפי ישראלים למצות את מלוא הזכויות אשר הגיעו להם במגוון רב של ליקויים ומחלות כמו אחוזי נכות לחולי סוכרת ולב על ידי השגת פטור ממס.

אל תוותרו על מה שמגיע לכם על פי חוק!

השירותים שלנו

שורה אמצעית
תמיכה בעיות לב

מימוש זכויות רפואיות

שורה

במידה והייתם מעורבים בתאונה או שחליתם במחלה אשר גרמו לכם פגיעה פיזית, יש לכם זכאות לקבלת פיצויים מביטוח לאומי, משרד הביטחון, חברות ביטוח או מקרנות הפנסיה שלכם. אנו מסייעים בבדיקת הזכאות מול המוסדות השונים.

מעגל חוזר

פטור ממס

שורה

לפי החוק במדינת ישראל אדם שנקבעו לו 90% נכות משוכללת לצמיתות או לתקופה העולה על 185 יום יהיה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה.
את זכויותך הרפואיות תוכל לתבוע על מחלה משמעותית וקשה או על שילוב של מספר בעיות רפואיות יחד, כאשר אין הבדל בין אם מדובר במחלה, תאונה, או ליקויים גופניים מולדים,נכון לשנת 2023 מדינת ישראל מאפשרת לקבל פטור ממס עד הכנסה שנתית של 406,000 שח' לשנה, ולתבוע את כספי הפטור עד 7 שנים רטרואקטיבית.

כיסא גללים

קצבת נכות

שורה

ישנם מספר סוגי נכויות אשר המוסד לביטוח לאומי מכיר בהן או בשילוב ביניהן לטובת קביעת אחוזי נכות אשר ישפיעו בהמשך על גובה קצבת הנכות (פיזית, התפתחותית, נפשית ואינטלקטואלית). "וולך מימוש ומיצוי זכויות" עוזרים בהכנת התובע [אתם] לוועדה הרפואית.

נפילות

נפגעי עבודה

שורה

כל אזרח במדינה מבוטח על ידי הביטוח הלאומי במקרה של פגיעה או תאונה אשר חלו בזמן העבודה או כתוצאה ממנה. הביטוח הנ"ל אמור לפצות את העובד על פגיעה בכושר ההכנסה או אובדן מוחלט שלה. אנו עוזרים בהגשת תביעות שכאלו אל מול הביטוח הלאומי.

זקוקים לייעוץ עבור פטור ממס?

אל תהססו והירשמו לייעוץ טלפוני חינם!

כיצד זה עובד?

שלב ראשון

השלב הראשון הוא הגשת הבקשה למס הכנסה.

מספר 1

שלב שני

בשלב השני, מס הכנסה מעביר את הבקשה באופן ישיר לטיפול בוועדות של המוסד לביטוח לאומי.

מספר 2

שלב שלישי

בשלב השלישי ניתנת החלטת הועדה ומועברת באופן ישיר למס הכנסה.

מספר 3

שלב רביעי

בשלב הרביעי, מס הכנסה מאשר או לא מאשר את החלטת המוסד לביטוח לאומי.

מספר 4

שלב חמישי

השלב החמישי הוא יישום הפטור – קבלת החזרי מס עד 6 שנים אחורה, תלוי בתחולת הנכות. זאת אומרת מיום הגשת הבקשה לוועדות של הביטוח הלאומי, ייקבעו אחוזי נכות בהתאם לתחילת תופעת הליקוי הרפואי. דבר המאפשר קבלת נכות מיום הופעת הליקוי הרפואי.

מספר 4

שירותים נוספים:

שורה אמצעית

נכות כללית

כל אדם אשר הכנסתו הופחתה ב 50% לפחות בעקבות נכות, זכאי לקצבת נכות כללית. קביעה זו אינה אוטומטית ותלויה בוועדה רפואית. מומלץ לגשת לוועדה שכזו עם גורם מסייע פרטי מוסמך!

תאונות עבודה

כל אדם אשר איבד את כושר העבודה שלו ומתוקף כך גם את הכנסה ישירה, בעקבות תאונה או פגיעה אשר חלו בזמן עבודה או לאחריה, זכאי להפעיל את ביטוח לאומי. הליך בירוקרטי מאתגר וכדאי לקבל סיוע מגורם מנוסה.

פטור ממס

לפי החוק במדינת ישראל אדם שנקבעו לו 90% נכות משוכללת לצמיתות או לתקופה העולה על 185 יום יהיה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה.
את זכויותך הרפואיות תוכל לתבוע על מחלה משמעותית וקשה או על שילוב של מספר בעיות רפואיות יחד, כאשר אין הבדל בין אם מדובר במחלה, תאונה, או ליקויים גופניים מולדים, נכון לשנת 2023 מדינת ישראל מאפשרת לקבל פטור ממס עד הכנסה שנתית של 406,000 שח' לשנה, ולתבוע את כספי הפטור עד 7 שנים רטרואקטיבית.

כוכב

אובדן כושר עבודה

כל אדם אשר איבדו את כושר העבודה שלו באופן זמני או קבוע, בשיעור של למעלה מ 75%, יכול לגשת לוועדה רפואית בביטוח לאומי או בחברת ביטוח פרטית ולקבל כיסוי פרטי.

כוכב

ועדות רפואיות

כל אדם אשר נפגע מתאונת עבודה או מחלה וביטוח לאומי קיבל את תביעתו, מוזמן לוועדה רפואית של הביטוח הלאומי במטרה לקבוע לא נכות אם בכלל.

תו נכה

מדובר בתעודה המונפקת על ידי משרד הרישוי ועל פי שיקול דעתו של המשרד. תו נכה מסייע לבעלי מוגבלות בניידות [כל אחד מסיבה שלו] אך לא מדובר בנכות בניידות. התו רשום על שמו של הנכה ומעניק מגוון הטבות האמורות לשפר את שגרת חייו של בעל התעודה.

התקשרו לחצן

צרו איתנו קשר ונסייע לכם לממש את הזכויות הרפואיות שלכם!

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם בכל עת ומוכן להעניק לכם את הטיפול המסור ביותר. לשיחה עם אחד מנציגינו מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

כתבות ומאמרים

צרו איתנו קשר ונסייע לכם לממש את הזכויות הרפואויות שלכם!

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותם בכל עת ומוכן להעניק לכם את הטיפול המסור ביותר.
לשיחה עם אחד מנציגנו מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

השאירו את הפרטים
ונחזור אליכם בהקדם